Amber SPA Boutique HotelLoading...

Balans Wellness Centre Amber SPA Boutique Hotel

Viesnīcu iekšā Jūrmala
 
Rezervācija
Ierašanās
Izlidošana ...
1
nakts naktis

Balans Wellness Centre

Mūsu mērķis ir padarīt veselīgu atpūtu interesantu un pieejamu, nodrošinot visaptverošu pieeju, lai palīdzētu katrai personai līdzsvarot savu veselību.

Īpaša uzmanība tiek veltīta veselīgiem ieradumiem jūsu ikdienas dzīvē.

Ekspertu komanda ietver veselības speciālistus, dietologus, personīgos trenerus un terapeitus.

 

 

 

Studio Balans

Pievienojieties kādai no mūsu fitnesa nodarbībām.

 

Balans Aqua

Baseins slēgts. Notiek remontdarbi.
Lūdzam atvainot par sagādātajām neērtībām.

 

Izmēģiniet ūdens nodarbības mūsu baseinā.

BODY SHAPE aerobikas nodarbības ar sabalansētu slodzi. Tiek nodarbināta gan ķermeņa apakšējā, gan augšējā daļa. Attīsta spēku, izturību, kustīguma amplitūdu un locītavu lokanību. Uzlabo elpošanu, koncentrēšanās spējas, emocionālo noskaņojumu. Palīdz cīņā ar stresu un hronisko noguruma sindromu.

AQUA AEROBICS nodarbību komplekss tiek vērsts uz stiepšanos, elastību, svara samazināšanu, auguma korekciju. Bez slodzes uz mugurkaulu. Piemērots dažāda vecuma cilvēkiem ar dažādu līmeņu fizisko sagatavotību.

AQUA FITNESS piemērots jebkuras fiziskās sagatavotības līmenim. Jūs varēsiet iegūt skaistas formas, pilnībā izmantojot ūdens pretestību. Nodarbībās tiek izmantots dažāds inventārs pamatmuskuļu grupām: preses, muguras, sēžas, roku un kāju muskuļiem.

Bērnu klubs Balans

Balans bērnu kluba piedāvātā dažādas grupas nodarbības: šahu, peldēšanu, yoga&meditation for kids, dance for kids.

Savas nodarbības laikā, Agnese, dalās ar zināšanām un novērojumiem par kultūru un dzīvi , kurus viņa ieguva dzīvojot Āzijā desmit gadus, tostarp Honkonga, Pekina, Singapūra un Nepāla.

Pievienojieties vienai vai visām viņas nodarbībām sestdienās Balans International Wellness Centre

– 10:00-10:45 – Kids Yoga & Meditation

– 11:00-11:45 – Angļu valoda(5-12 g.)

– 12:00-12:45 – Ķīniešu valoda (5-12 g.)

Vairāk informācijas zvanot pa tel. +371 67 755 331 vai recepcijā.

Seko mūsu Facebook un Instagram lapām!

 

 

 

Amber Wellness Spa & Beauty

Eleganti izsmalcināts interjers, izpildīts pasteļtoņos ar dzintara elementiem, un mājīga, mierīga boutique-spa atmosfēra palīdzēs Jums maksimāli relaksēties. Šo faktu veicina arī tas, ka Amber Wellness Spa tiek apkalpoti tikai trīs-četri viesi vienlaikus.

Amber Wellness Spa – tā ir dzintara pasaule, kur Jūs varat izbaudīt Latvijā tradicionālā minerāla saulaino siltumu, atjaunot vitalitāti un enerģijas plūsmu organismā, radot harmoniju starp Jūsu iekšējo pasauli un apkārtējo vidi.

Pēc katras procedūras Jūs varat atvilkt elpu omulīgā atpūtas telpā, iemalkot zāļu tēju ar medu vai nobaudīt svaigi spiestas sulas un augļus. Izieto procedūru efektu pastiprina harmoniskās mūzikas skaņas un ēterisko eļļu aromāti: lavanda, ģerānija, ilang-ilang, rozmarīns, pačuli…

Amber Wellness Spa kolektīva rūpes un siltā atmosfēra maigi atgādinās, cik lielu prieku sagādā pilnvērtīgas veselības sajūta, spēku pieplūde un pārliecība sevī!

Balstoties uz Austrumu zinātni un apvienojot to ar Rietumu zināšanām un inovācijām, mēs piedāvājam Jums tradicionālas un mūsdienīgas procedūras, tādas kā masāža, ķermeņa un sejas kopšana, ūdens un dūņu procedūras, termoterapija un elektro-stimulācija.

SPA komplekss sastāv no 15 procedūru kabinetiem, konsultāciju kabineta, atpūtas un skaistumkopšanas telpām.

Russian Banya

Izmēģiniet mūsu krievu pirtis „Sokolovskije baņi” – rituālu, kas piepildīts ar īpašu nozīmi un ir saistīts ar cilvēka pilnīgu atbrīvošanu no garīgās un fiziskās nešķīstības.

Mūsu krievu pirtī ir peejamas atsevišķas sieviešu un vīriešu nodalījumi.

Tradicionāla pēršana ar slotām – tā ir intensīva Jūsu ķermeņa izkarsēšana, toksīnu izvadīšana, vielmaiņas paātrināšana un poru piesātināšana ar fitoncīdiem, kurus satur slota.

Pirts ir lielisks veids kā celt imunitāti un stiprināt veselību, noņemt stresu un nomierināt nervu sistēmu.